درباره آسان ویزا :
گروه ما در سال ۱۳۹۵ با برند آسان ویزا فعالیت خود را در زمینه مهاجرت و ویزا آغاز نمود .هدف ما از ایجاد این وب سایت کمک به شما است که در زمینه مهاجرت خود سردر گم هستید .ممکن است ذهن اشما با این سوالات درگیر باشد که آیا اصلا مهاجرت کنید یا خیر؟ و اگر پاسخ مثبت است چگونه؟ بهترین روش مهاجرت برا من کدام روش می باشد؟
ما کمکتون میکنیم تا راه درست را انتخاب کنید پس کافیه بهمون اعتماد کنید.

ما به شما قول میدهیم :

۱. اولویت اول ما رضایت مشتریان است. ما سعی کرده ایم در ارائه اطلاعات مهاجرتی کاملا با شما صادق بوده و به شما رویا نخواهیم فروخت .هر آنچه که باید در مورد هر کشور و قوانین مهاجرتیش بدانید را به شما خواهیم گفت.
۲. با استفاده از کارشناسان خبره ما که خود آنها نیز قبلا همین مسیر مهاجرت را طی کردند اطلاعاتی به شما خواهیم داد که کاملا تجربی ،کاربردی و به روز شده میباشد.
۳. با نوشتن مقالاتی جامع و کامل در زمینه ویزای تحصیلی ، ویزای توریستی و تجاری و همچنین ویزای کاری قوانین حاکم بر نحوه مهاجرت به کشور مورد نظر به سوالات شما در آن زمینه پاسخ خواهیم داد .

اما دیگر صحبت درباره خودمان کافی است… بیایید کمی هم درباره شما صحبت کنیم. شمایی که از وبسایت ما دیدن میکنید احتمالا یکی از مشکلات زیر را خواهید داشت  پس به ما اطمینان کنید ما اینجاییم تا تمام تجربه و مهارت خود را در زمینه مهاجرت و ویزا را در اختیار شما قرار دهیم.

• شاید شما در اولین قدم هستید یعنی جایی که می خواهید با توجه به شرایط شغلی، تحصیلی ، مالی و یا روحیه شخصیتی خود به یک کشور مهاجرت و یا از آن کشور ویزا بگیرید، ما تا حدود خیلی زیادیی به شما کمک خواهیم کرد که مناسب ترین کشور را متناسب با شرایط فعلی خود انتخاب کنید.
• شاید شما کشور مورد نظر خود را انتخاب کردید و در مرحله ای هستید که نیاز دارید تا بدانید چه کارهایی را  باید انجام دهید؟ قوانین مهاجرتی آن کشور با توجه به روش مهاجرت ما دقیقا چیست؟و چه مدت زمان میبره ؟و همچنین چقدر هزینه روش مهاجرت ما میشود؟ و سوالات دیگر … که ما به روز ترین اطلاعات را در اختیار شما قرار خواهیم داد.
• ممکن است شما در مرحله اقدام برای ویزا هستید و دقیقا نمی دانید که باید چطور اقدام کنید ؟ و چه نکاتی را باید در نظر بگیرید؟ هزینه سفارت چقدر میباشد؟و  نحوه مصاحبه به چه شکلی میباشد؟ و … در این بخش هم تجربیات دیگران را در اختیارتان قرار میدهیم.
• شاید شما تمام مراحل را گذرانده و موفق به اخذ ویزا هم شده باشید اما برای مهاجرت و بهتر زندگی کردن در کشور های دیگر مستلزم رعایت نکاتی میشود که ممکن است شما از تمامی آنها آگاهی نداشته باشید بطور مثال چطور میشه خونه اجاره کرد؟ ماشین خرید ؟حساب بانکی باز کرد و غیره؟ این موضوعات یکی از بخش هایی میباشند که اکثر ما ایرانی ها خیلی اطلاعات دقیقی نمیتوانیم در موردش پیدا کنیم  که البته ما در کنار شما خواهیم بود.

این تجربه کارشناسان آسان ویزا است که به همه این سوالات جواب داده است.

خدمات ما:
• اخذ ویزای شنگن اروپا
• اخذ ویزای مولتی کانادا
• اخذ ویزای تحصیلی اروپا
• اخذ ویزای کار آلمان
• اخذ ویزای تحصلیلی کانادا

امتیازات این مقاله
حتما با امتیاز دادن به این مقاله به ما کمک کنید تا همیشه مطالبمان را بهبود دهیم.
[کل: ۰ میانگین: ۰]