مزایای-آسان-ویزا-ارائه-آمار-و-اطلاعات-بروز-سفارت-ها

اخبار و قوانین به روز مهاجرت

آسان ویزا با ارائه اطلاعات جدید شما را از آخرین اخبار مربوط به مهاجرت و قوانین جدید کشور ها در زمینه ویزا و اقامت، با توجه به شرایط روز ایران مطلع خواهد نمود.

مزایای-آسان-ویزا-بهترین-روش-اخذ-ویزا

معرفی کشورها دنیا برای مهاجرت

آسان ویزا،بهترین کشور های دنیا برای مهاجرن ایرانی را با توجه به انواع معیار ها و شاخصه های مهم، شرایط مورد نیاز برای اقامت دائم را به شما معرفی خواهد نمود.

مزایای-آسان-ویزا انتخاب بهترین روش مهاجرت

مشاوره در زمینه روش مهاجرت

آسان ویزا با توجه به روش اتخاذ شده برای مهاجرت و ویزا توسط، به شما مشاور های تخصصی و راهکار های صحیح و کارآمد برای افزایش شانس قبولی خواهد داد.

مزایای-آسان-ویزا-بهترین-روش-مهاجرتی

معرفی بهترین روش مهاجرت

آسان ویزا کوتاه ترین و کم هزینه ترین روش مهاجرت و اخذ ویزا را به شما معرفی خواهد کردبه صورتی که باعث کاهش هزینه هاو ریسک رد شدن ویزا شما را کاهش دهد.آخرین مقالات سایت

مشاهده همه مقالات
بهترین شهر های پرتغال از دید مهاجران خارجی

آیا با 8 مورد از بهترین شهر‌های پرتغال برای ادامه زندگی و کار، آشنا هستید!

پاسخ به این سوالات می‌تواند با توجه نیازهای شما، سبک زندگی و اولویت‌های شما متفاوت باشد. ممکن است برخی زندگی در بنادر و جزایر زیبای پرتغال با ساحل‌های رویایی آن را برای دوران بازنشستگی خود برگزینند، در حالی که برخی دیگر ترجیح شان زندگی در شهرهای معروف‌تر و سرزنده‌تر همچون پورتو و لیسبون باشد.

117 بازدید مطالعه بیشتر ...
image b

0 تا 100 مهاجرت به پرتغال از طریق اخذ ویزای d7( اقامت پرتغال با تمکن مالی )+شرایط و مدارک لازم در سال 2021

می‌دانید که مهاجرت به پرتغال از طریق بازنشستگی محبوبیت بالایی پیدا کرده است. افرادی که می‌خواهند از دوران بازنشستگی خود در کشوری متفاوت لذت ببرند، ویزای خود حمایتی پرتغال را انتخاب می‌کنند.

267 بازدید مطالعه بیشتر ...
دلایل-رد-شدن-ویزای-شنگن-آلمان

دلایل ریجکت شدن ویزای آلمان در سال های 2019 و 2020 که نباید از آنها بی خبر باشید.

دوستان عزیز شاید شما هم که این مقاله را می خوانید با توجه به دارا بودن مدارک کافی و قانع کننده و از طرفی تمکن مالی خوب و سابق سفر عالی به دور از تصورتان با ریجکت شدن ویزای آلمان مواجه شده اید.

682 بازدید مطالعه بیشتر ...
1دریافت-اقامت-دائم-امارات-در-سال-1400

آیا برای دریافت آسان اقامت دائم امارات درسال 1400 آماده اید؟

طبق قانون جدید اعلام شده توسط شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، معاون رئیس کشور امارات، نخست وزیر امارات و حاکم دبی، سرمایه گذاران، مبتکران، هنرمندان، دانشمندان، پزشکان، مهندسان، هنرمندان، نویسندگان و خانواده های آنها، می‌توانند تابعیت (شهروندی) و پاسپورت امارات را دریافت کنند

1422 بازدید مطالعه بیشتر ...
unnamed

مهمترین اقدامات برای اخد ویزای تجاری کره جنوبی در سال جدید

کره جنوبی به عنوان چهارمین اقتصاد قاره اسیا و سیزدهمین اقتصاد جهان شناخته میشود این کشور عضو فعال سازمانهای بین المللی مانند سازمان ملل متحد ، سازمان تجارت جهانی ، سازمان توسعه همکاریهای اقتصادی و یکی از عضوهای اجلاس سران شرق آسیاست.

672 بازدید مطالعه بیشتر ...

تبلیغات
#
ad 3 1
best wordpress host hamyarwp 300x300 1
apple 300 250
image home c

آخرین اخبار مربوط به بازگشایی سفارت های خارجی در ایران

اخبار مربوط به بازگشایی سفارت های حوزه شینگن(آلمان،فرانسه،ایتالیا،اسپانیا،هلند،و…)-سفارت کانادا در کشور های همسایه،سفارت انگلیس در تهران و کشور های همسایه،سفارت های معروف و مهم آسیایی و دیگر کشور های مهم دنیا را از این صفحه دنبال نمایید ما در آسان ویزا هر روز با جمع آوری اطلاعات از منابع موثق شما را از باز گشایی سفارت ها و کنسولگری کشور ها مطلع خواهیم نمود.


پادکست
#

پادکست شماره 7: سنتی 1000 ساله که هنوز در استارت آپ های موفق دیده می شود

پادکست شماره 6: مسیری که کسب‌و‌کارها باید برای موفقیت طی کنند

پادکست شماره 5: مسیری که کسب‌و‌کارها باید برای موفقیت طی کنند

به چه موضوعی علاقه مند هستید؟
#

رسالت آسان ویزا چیست؟

 

شاید برای شما هم پیش آمده که وقتی فکر مهاجرت به  یک کشور دیگر  به  سرتان زده و یا دنبال سفر تجاری یا تفریحی به یک کشور اروپایی،کانادا،آمریکا یا انگلیس هستید ولی یک منبع فارسی جامعی که بتوانید تمام مراحل و موارد مورد نیاز برای اخذ ویزا را  به  شما بگوید  را نتوانستید پیدا کنید ما هم مثل شما چندین سال با این مشکل درگیر بودیم تا اینکه به فکر راه اندازی یک مرجع جامع در زمینه مهاجرت و اخذ ویزا افتادیم و ماحصل این ایده شد (سایت آسان ویزا)

سایت آسان ویزا یک مرجع کامل و رایگان در زمینه اطلاع رسانی در امر مهاجرت و ویزا می باشد. ما در آسان ویزا در مورد انواع روش های مهاجرت و ویزا زیر:

?ویزای تحصیلی و مهاجرت تحصیلی.   

?ویزای توریستی و بازدید از حویشاوندان.   

? ویزای کاری و مهاجرت کاری.  

?ویزای تجاری و بازدید از کارخانه ها  و نمایشگاهای بین المللی.   

? ویزای ازدواج و مهاجرت از طریق ازدواجی.   

?ویزای سرمایه گذاری و مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت.   

?ویزای کار آفرینی و مهاجرت از طریق تخصص کار آفرینی.   

?ویزای پزشکی و درمان.   

?ویزای فرهنگی و هنری و مهاجرت هنرمندان.

به تفصیل و با جزئیات کامل صحبت خواهیم کرد و به دنبال این هستیم که به شما شناخت کافی و لازم در زمینه مهاجرت و ویزا بدهیم به طوری  که  بتوانید مزایا و معایب هر کشور،خطرات و ریسک های روش مهاجرتی اخذ شده،میزان شانس قبولی با توجه به شرایط شما و نحوه زندگی و کسب اقامت در کشور مورد نظر را،  به  خوبی درک کنید.

در ادامه مسیر مهاجرتتان باز تنها نیستید و ما این بار به عنوان مشاور و راهنما در تک تک مراحل از دریافت وقت سفارت تا اخذ ویزا در کنارتان هستیم به طوری که مطالب ما با توجه به تجربیات دیگر عزیزان جمع آوری شده است و کاملا به روز و کاربردی است.

در ادامه مسیرما گروه آسان ویزا در مرحله اقامت و زندگی دائم در آن کشور نیز شما را راهنمایی خواهیم نمود و در کنارتان خواهیم بود و به شما اطلاعاتی در  مورد   نحوه  زندگی در آن کشور گرفته تا نحوه افتتاح حساب ،نحوه اجاره خوابگاه یا خانه و مطالب ارزنده ای از این قبیل خواهیم گفت.

در آسان ویزا نگاه ما بیشتر به عنوان یک راهنمایی دوستانه و کامل کاربردی و دقیق است به این صورت که در امر مهاجرت و ویزا ۲ فاکتور اساسی زمان و هزینه شما   برای ما در اولویت است پس از این رو مطالب ما به گونه ای است که در ۸۰ درصد مواقع شما حتی نیاز به کوچکترین سوال هم ندارید چون کاملا مطالب ما گام به      گام مسیر را برایتان توضیح میدهد.

ما در آسان ویزا به صورت تخصصی مطالبی در زمینه مهاجرت و ویزا برای کشور های هم چون آمریکا، کانادا،اتحادیه اروپا ( ویزای ایتالیا، ویزای آلمان، ویزای فرانسه، ویزای اسپانیا )، اتحادیه شنگن ( ویزای شینگن چیست )، انگلیس، نیوزلند، کشور های آسیای هم چون ژاپن، کره جنوبی، سنگاپور، مالزی،هند،  و…  با  توجه به انواع  روش های مهاجرتی ذکر شده در بالا به صورت کاملا جامع، کاربردی و رایگان در اختیار شما قرار میدهیم.

 امید است که سهمی کوچکی از برآورده کردن رویای مهاجرت و سفر شما را داشته باشیم و بتوانیم شما را در دنبال کردن آرزوها و هدف هایتان همراهی کنیم